Jednotka v plastových obaloch

Keďže plastové obaly https://www.schoellerallibert.com/sk/ sú tak veľmi dôležitou súčasťou správneho chodu výroby, ich výber by ste nemali zanedbať a radšej sa spoľahnúť na odborníka, ktorý na trhu pôsobí dlhodobo. Pretože sme dlhodobo jednotka na európskom trhu znovupoužívateľných plastových priemyselných obalov, našim cieľom je spokojnosť zákazníkov.

výroba

Prinášame nové inovácie a neustále zlepšujeme naše produkty. Prichádzame s novými riešeniami, ktoré ešte viac uľahčia Vaše podnikanie. Prinášame v rámci logistiky viac, než ktokoľvek iný na trhu. Zameriavame sa aj na ekologickú stránku našich plastových obalov, kontajnerov, prepraviek a paliet. Všetky sú na konci svojho životného cyklu recyklovateľné. Počas svojho života vyžadujú minimálnu údržbu, sú hygienické a majú nadštandardnú nosnosť, stále však zostávajú veľmi ľahké, čo uľahčuje ich presun a manipuláciu. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave sú vhodné aj na skladovanie a prepravu potravín. Môžete si vybrať z mnohých modelov v mnohých farbách a prevedeniach. Nájdite produkt, ktorý bude najviac vyhovovať Vašim špecifickým potrebám. Vyberte si z pevných alebo skladacích modelov. Vyhľadávajte podľa Vašej požadovanej veľkosti, objemu alebo nosnosti. Nie ste si istý, ktorý model vybrať, alebo váhate s kúpou?

kamion

Naši odborníci Vám radi poradia. Je taktiež možné niektoré modely prenajať, a to aj dlhodobo. Môžete sa tam presvedčiť o ich kvalite. Efektivita práce sa dá zvýšiť už takým detailom, ako je výber vhodných prepraviek a ďalších pomôcok. Preto navštívte naši stránku čím skôr a rozbehnite svoje podnikanie. Naše produkty nájdu využitie v najrôznejších priemyselných odvetviach – automobilový, potravinársky či v poľnohospodárstve. Preto určite nájdu svoje miesto aj u Vás. Využitie je skutočne všestranné, záleží len na Vás, ako naše produkty využijete.