Vyberte si hliníkové dvere

Vchodové dvere musia byť hliníkové a nie plastové
Keď nové vchodové dvere, tak z hliníku.
Vyberáte vchodové dvere pre novostavbu, alebo meníte tie staré? Nezabudnite, že musia nielen dobre vypadať, ale byť súčasne bezpečné a dobre tepelne izolovať. Riešením sú hliníkové vchodové dvere.

sklenené dver

Pokiaľ hľadáte dvere, o ktorých sa dá smelo povedať, že sú takmer na veky, existujú. V tom prípade musíte siahnuť po dverách z hliníku. Hliník je najideálnejšou alternatívou ku klasickým dreveným dverám. Dizajnovo ich hravo prekonáva, v životnosti je bezkonkurenčný a ponúka ďalšie benefity. Dvere z hliníku jednoznačne porážajú taktiež dnes snáď najpoužívanejší materiál pre dvere – plast. Plastové dvere v žiadnom prípade nedokážu ponúknuť takú životnosť, ako hliníkové. Nedajú sa repasovať pokiaľ ide napríklad o farbu. Naviac len hliníkové dvere dokážu ponúknuť tak vysokú bezpečnosť pred vniknutím zlodejov.

doors-1767562_1920

Hliníkové dvere cenník lmmont.sk ponúkajú neuveriteľnú dizajnovú variabilitu
Hliníkové dvere vedia ponúknuť vzhľad, ktorý neurazí pri rekonštrukcii starších domov, pri stavbe nových v klasickom pojatí, a ktorý je ideálny pre hypermoderné stavby s unikátnou architektúrou. V ponukách sú v neuveriteľnom množstve farieb, ich odtieňov aj dezénov, ktoré sa menia vďaka rôznym povrchovým úpravám.
Hluk z ulice dokážu zastaviť práve hliníkové dvere
Mnoho majiteľov domov v rušnejších častiach miest a obcí investuje nemalé prostriedky do odhlučnenia okien. Zabudnú však na vchodové dvere. Aj v tomto prípade sa hliníkové dvere ponúkajú ako ideálne riešenie. Dokážu totiž ponúknuť skutočne dokonalú protihlukovú ochranu.