Najrozšírenejšie LED žiarovky E27.

Ak ste sa rozhodli vymeniť svoju nefunkčnú LED žiarovku, zoberte si radšej do predajne na výmenu aj starú žiarovku. Dnes totiž existuje množstvo typov rôznych LED žiaroviek, takže niekedy sa takáto výmena môže aj trochu skomplikovať. Ak vám predavač v obchode oznámi, že vaša žiarovka má označenie E27, tak viete, že máte najpoužívanejšiu LED žiarovku v súčasnosti. Je to pre vás vcelku príjemná informácia, pretože pri výmene svojej žiarovky máte na výber zo širokého spektra možností. Už to nie je ako v minulosti, keď sme mali na výber iba jeden druh žiarovky, kde sme si vyberali maximálne podľa príkonu žiarovky. Dnešný výber niekedy prekvapí aj klientov, ktorí si mysleli, že vedia o žiarovkách všetko.

stará žiarovka

Takže vaša LED žiarovka E27 má rovnako ako ostatné LED žiarovky veľmi nízku spotrebu a dlhú životnosť. Toto sú už všeobecne známe fakty, takže to už niekoľko rokov berieme ako úplnú samozrejmosť. Tieto žiarovky po rozsvietení dosahujú okamžite svoju maximálnu svietivosť a na životnosti im vôbec neuberá časté opakované rozsvecovanie a vypínanie. Kvalitní predajcovia už vo všetkých žiarovkách ponúkajú aj CCD DRIVER. V minulosti žiarovky po vypnutí jemne svietili, čo sa už teraz použitím tohto nástroja nedeje. Rovnako už vaše žiarovky nebudú nepríjemne blikať ako v minulosti.

led žiarovka

Pri rôznych výkonoch vašej žiarovky E27 si môžete pri kúpe zvoliť aj teplotu svetla. Určite využijete na rôzne miesta farbu svetla studenú, teplú alebo veľmi obľúbenú neutrálnu. Niekto ocení možnosť postupného stmievania žiarovky pomocou diaľkového ovládača. Rovnako praktický diaľkový ovládač dostanete aj k žiarovke RGB. Ide totiž o žiarovku, ktorá dokáže podľa vášho želania meniť farby svetla. Takže podľa nálady môžete kedykoľvek jednoducho zmeniť farbu svetla na červenú, žltú alebo akúkoľvek inú farbu svetla. Ovládanie je také jednoduché, že vám farby budú meniť aj malé deti. Takže diaľkový ovládač budete čoskoro skrývať na bezpečnom miesto.