Prepravky

Ak potrebujete uskladniť ovocie alebo zeleninu, výborným spôsobom je použitie plastových prepraviek. Tieto výrobky sú vytvorené zo zdravotne nezávadného materiálu, z plastu, ktorý je recyklovateľný. Takže používaním týchto výrobkov nepoškodzujete životné prostredie. Materiál, z ktorého sú prepravky vyrobené sa vyznačuje dlhou dobou životnosti, je jednoduchý na údržbu, stačí ho umyť bežným čistiacim prostriedkom a prepláchnuť teplou vodou. Skladovanie ovocia a zeleniny môže byť vďaka tejto výbornej pomôcke jednoduché, rýchla a nanajvýš praktické.

prepravky na ovocie a zeleninu

Prepravka na ovocie Schoellerallibert je produkt, ktorý si môžete objednať priamo v našom eshope formou online. Bez zbytočných návštev kamenných obchodov máte požadované prepravky u vás doma v priebehu niekoľkých dní. Prepravky na ovocie sa využívajú v značnej miere v maloobchodných sieťach v potravinárskom priemysle, ako aj u konečných spotrebiteľov. Spôsob objednania je jednoduchý a rýchly.

čierna prepravka

Prepravky na ovocie a zeleninu sú dostupné v rôznych rozmeroch, vyznačujú sa istou nosnosťou. Parameter nosnosti by mal byť okrem rozmerov konkrétnej prepravky pri jej výbere smerodajný. Rovnaký typ prepraviek je stohovateľný, takže jednotlivé výrobky môžete umiestniť na seba, dokonale do seba zapadnú a môžu byť aj zaťažené v stohu, čo je ich ďalšie významné plus.

Prepravky na ovocie a zeleninu sa vyznačujú otvormi na bezpečné a pohodlné uchopenie, ktoré umožňuje praktickú manipuláciu s týmito výrobkami. Ak aj vy patríte k tým, ktorí si vytvárajú zásoby ovocia a zeleniny v domácnosti, alebo ak každoročne zbierate úrodu z vašej záhrady, ktorú potrebujete následne správne uložiť, prepravky na ovocie a zeleninu vám to bezvýhradne umožnia. Vďaka otvorom, ktoré sú ich súčasťou sa dovnútra dostáva vzduch, nie je blokovaná cirkulácia vzduchu a týmto spôsobom je ovocie a zelenina vo vhodnom a prijateľnom prostredí. Prepravky s ovocím a zeleninou je vhodné uskladniť v komore alebo v pivnici pri vhodnej požadovanej teplote.