Zlá nálada vám už ide na nervy? Riešte vaše problémy s Bachovými kvapkami.

Príroda má pre nás veľa čo ponúknuť. V prírode nachádzame bohatstvo pre naše telo a aj našu dušu. To je tiež jeden z dôvodov, prečo medicína prírodné ingrediencie v liečbe rôznych typov neduhov hojne využíva. A je to aj podstata Bachovej kvetovej terapie. Jej zakladateľ doktor Edward Bach vychádza z teórie, že všetky choroby, ktoré nás postihujú, majú svoju príčinu v našich negatívnych emóciách. Toto poznanie je už dlhodobo známe z mnohých iných typov liečiteľstiev, najmä tradičných. Náš telesný a duševný stav sú dve roviny, ktoré bývajú veľmi úzko prepojené. Bachove kvapky predstavujú set esencií, vyrobených z rôznych druhov rastlín a stromov. Každá jedna esencia z Bachových kvapiek pôsobí na konkrétny problém psychického a emocionálneho charakteru. Či už je to stres, napätie, nervozita, smútok, strach, strata energie a iné negatívne pocitové stavy,

Bylinky2

Bachove kvapky by vám mali priniesť úľavu a nasmerovať vaše vnútorné prežívanie opačným smerom, od negativity k pozitivite. Bachove kvapky sú účinným prostriedkom, ako získať späť stratenú duševnú rovnováhu, ako sa s ľahkosťou popasovať so zložitými životnými situáciami a záťažou, ktorej sme vystavení pri každodennom zvládaní povinností.

Bylinky

Zároveň Bachove kvapky dokážu pomôcť pri zdravotných potiažach, ktoré stále pretrvávajú, aj napriek tomu, že ste navštívili bezvýsledne už niekoľko doktorov. Nemusíte sa báť vedľajších účinkov, alergií, ani predávkovania. Bachove kvapky sú stopercentne prírodné a môžete ich užívať dlhodobo, aj spoločne s inými prípravkami. Bylinky, extrakt ktorých sa používa na výrobu Bachových kvapiek sú napríklad repík lekársky, zemežlč, šípová ruža a patria sem aj extrakty zo stromov, ako buk, slivka, pagaštan, topoľ a iné. Bachove kvapky sa aplikujú priamo do úst alebo ich rozmiešate v čistej vode a vypijete.