Čo robia úspešní podnikatelia každý deň pred prácou

Úspešní ľudia sa rozhodnú využiť svoje ráno na nasledujúce aktivity:
1. Cvičte.
Nemusíte začať behať, ak nenávidíte behať, ale skoré cvičenie je skvelý začiatok každého dňa. Použite svoje ráno, aby ste vykonali akýkoľvek typ cvičenia, ktoré vás osloví. Podľa prieskumu Univerzity v Bristole aj priemerné denné cvičenie zvyšuje produktivitu v priemere o 21%.

strečing

2. Naučte sa niečo nové.
Prebudenie skôr do práce neznie ako veľká zábava. Prebudenie za účelom učiť sa nový jazyk alebo čítať o histórii vojny v Číne sa môže zdať viac motivujúce. Použite svoj ranný čas, aby ste zapojili svoj mozog do niečoho nového, aby vaše kreatívne šťavy tiekli skôr, než sa vydáte do kancelárie.
3. Rozvíjajte svoju sieť.
Urobte si nejaký čas každé ráno poslať priateľskú správu alebo zdieľať článok s niekým, o koho sa zaujímate alebo niekoho, koho by ste chceli spoznať lepšie. Nie každý bude reagovať; to je v poriadku. Aj keď len 5 percent z vášho dosahu má za následok legitímne spojenie, to je stále 18 nových vzťahov každý rok.

4. Nastavte časové ciele.
Namiesto toho, aby ste sa vydali na prvý deň bez konkrétneho plánu, doprajte si 10 minút ráno na náčrt všetkých doplnkov, ktoré je potrebné pridať do programu na deň alebo týždeň. Tento kalendár nenahrádza váš kalendár, ale pomáha vám pri určovaní prioritných úloh, ktoré sú pred vami. Ak sa neustále usilujete o prácu na určitom stretnutí, naplánujte si schôdzku.

blok

5. Prejavte vďaku.
V pokoji ráno máte dostatok slobody na zastavenie a dýchanie. Odložte si nejaký čas len na to, aby ste mysleli. Mohli by ste chvíľku premýšľať o všetkých veciach, za ktoré ste vďační skôr, ako začnete sledovať nové ciele. Cvičenie vďačnosti vám môže dať viac energie, znížiť stres a urobiť z vás optimistickejších ľudí pre úlohy, ktoré sú pred vami.
6. Trávte čas s rodinou.
Rána nie sú len pre biznis. Tým, že trávite viac času so svojou rodinou, môžete si vychutnať nespočetné množstvo výhod. Budete žiť dlhšie, vytvárať silnejšie väzby so svojimi blízkymi a zachováte si zdravšie návyky.