Čo si v lete obliecť a na čo nezabúdať?

Ráno príjemné teplo, na obed nevydržateľná horúčava, večer letná prehánka. Také je leto. Čas vytiahnuť všetky pestrofarebné šaty, letné blúzky, obľúbené topy… Ale niekedy je obliecť sa v lete náročnejšie ako sa môže na prvý pohľad zdať. Poďme sa spoločne pozrieť, čo sú typické letné trendy.
1. Klobúky
Klobúky sa môžu stať krásnou súčasťou vášho šatníka. Sú veľmi užitočné, lebo nás chránia pred slnečným žiarením, spálenou tvárou a úpalom. Ale taktiež dokážu skvelo doladiť outfit a vyzdvihnúť ženskosť.blondýna.jpg
2. Volány
Ďalší letný trend, ktorý sa teší obľube najmä posledné roky sú volány. Či už sú na šatách, blúzkach, tričkách… Vyzerajú perfektne! Aj z obyčajného kúsku spravia zaujímavý. Taktiež dávajú nášmu telu väčšiu voľnosť ako napríklad obtiahnuté tielka.
3. Kvetované vzory
Kvety a leto jednoducho idú dokopy. Je to veľmi príjemná kombinácia. Akonáhle použijete vzor kvetov vo svojom outfite, rozžiari vás to.
4. Sándale
Leto je obdobie, kedy konečne môžeme dať svojim nohám a chodidlám aspoň ako takú voľnosť. Preto treba vytiahnuť a oprášiť sandále z minulého roka alebo aj popozerať v obchode nejaké nové kúsky. Je už na vás či zvolíte pohodlnejšiu variantu bez podpätkov alebo ste skôr za bolestivú krásu s podpätkami.šaty.jpg
5. Overaly
Veľký hit leta sú overaly. Je to jeden z najpraktickejších kúskov, lebo v podstate k overalu vyberáte ďalej len doplnky a topánky. Dajú sa kúpiť v rôznych tvaroch, farbách a aj štýloch. Každá žena si nájde to svoje. Treba si len vybrať správny strih!
Taktiež nesmieme zabúdať na to, že cez leto si svoju pokožku chránime najmenej. Tým, že nosíme tričká na ramienka a ľahké šaty, naša koža trpí. Vystavujeme ju prílišnému slnku. Preto si musíme vždy aplikovať minimálne na tvár, hrudník a ramená opaľovací krém. Ten nás ochráni pred nechceným spálením, ale zároveň nám aspoň čiastočne vyživí pokožku.