Čo sú to tantrické masáže v Bratislave?

Okrem klasických masáží existujú tie, ktoré sa svojou technikou odlišujú, no tým pádom pôsobia exotickejším a zaujímavejším dojmom. Zároveň plodia viac diskusií a rozdielnych názorov. Takisto fakt, že hoci sa ľudia bavia o tom istom pojme, každý z nich vraví niečo iné. Akú predstavu vlastne máte o tom, čo sú to tantra masaze v našom hlavnom meste?

žena na masáži

Asi každého z nás napadne hlavne ich erotický charakter. Ten ale má pri tejto masáži svoje opodstatnenie. Vlastne ako inak by sme dokázali pracovať so sexuálnou energiou bez senzuálnych dotykov, ktoré sa okrem iných častí tela týkajú tiež intímnych partií?

Sexuálna energia, respektíve práca s ňou má schopnosť odstrániť z nášho tela ako aj psychiky všetky škodlivé bloky. Tým, že sa odstránia, vznikne priestor k načerpaniu nových fyzických a duševných síl. To znamená, že budeme cítiť telesnú silu a regeneráciu, zároveň našu myseľ obohatíme o nové poznanie a nový pôžitok.

Priestory tantrického salónu sú dostatočne súkromné, ich výsadou je takisto čistota a potrebná hygiena. V stručnosti prostredie, ktoré bude na návštevníka pôsobiť veľmi komfortným dojmom, čo mu umožní prežiť tieto pôžitky v miere, v akej dosahujú svoj očakávaný význam. A možno mnohých teraz napadne myšlienka, je tu cieľom sexuálne vyvrcholenie?

nahá žena

Toto nie je primárny cieľ, ale áno, je vlastne pochopiteľné, že zákazníkova návšteva skončí jeho prirodzeným orgazmom. Je to vlastne jeden z funkčných spôsobov uvoľnenia a v tomto smere na vyvrcholení nie je nič zahanbujúceho. Nie je to vzniknutý trapas, ale niečo, s čím sa viac menej počíta. V skutočnosti ale tantrická masáž nie je o rýchlom sexuálnom uspokojení. Na to slúžia iné platené služby.

  • Cieľom tantrickej masáže je pracovať so sexuálnou energiou do miery, by nás fyzicky a duševne posilnila, odstránila zadržiavané bloky a priniesla nám nenahraditeľný relax s pozitívnym účinkom na naše telesné a psychické zdravie.