Tantra masáže a otázka erotiky

Ľudia, ktorých záľubou sú relaxačné služby a napr. dobrá masáž už s najväčšou pravdepodobnosťou počuli o tantrickej masáži. Či sa už o nej dozvedeli cez internet, od známeho, čo im ju odporučil alebo vidia salóny praktizujúce tieto služby vo svojom meste. Aj napriek tomu sa ale skúsme pozrieť na to, čo to vlastne je a čo si pod takýmto druhom služieb dokážeme predstaviť.

Uvoľňujúcu masáž erotickú charakteru? Áno, a o tom vás presvedčía hlavne tantra masaze v našom hlavom meste. Môžeme ale vravieť o masáži s ľahkým alebo silným vplyvom erotiky? To už pravdepodobne záleží konkrétneho od toho, čo si vyberiete z dostupnej ponuky a faktorom je zrejme i to, aký tantrický salón navštívite.

  • Každý zákazník pochopiteľne uvíta niečo iné, čo v nemalej miere závisí aj od jeho skúseností s tantrou na akú mieru intenzity je pri nej zvyknutý.

masážne doplnky

Každopádne základnou charakteristikou je tantrická filozofia, čo vraví o liečivom zmysle precítených senzuálnych dotykov, ktorým jedna osoba obdaruje tú druhú a obohatí ju čerstvou životnou energiou. Táto filozofia má v praxi podobu masáží s potrebou ovládať ich techniku, aby priniesla požadovaný účinok pre vaše telo ako aj myseľ. Dotyky musia pracovať so všetkými životnými esenciami a zaoberať sa celým telom, tým pádom pozornosť venujú napríklad tiež pohlavným orgánom.

  • Teda tantrické masáže veria takisto v prácu so sexuálnou energiou človeka, ktorá je jednou z najdôležitejších súčastí ľudskej podstaty.

erotika, umenie

Nejde o to, do akej miery sa dotyčný zákazník zaoberá svojou sexualitou, pretože tá je doplnkom každého z nás, či už jej venujeme pozornosť alebo nie. Každopádne zmysel konkrétnej teórie a jej realizovania v praxi môžeme charakterizovať tak, že sexualita ako jedna zo základných životných esencií si rozhodne zaslúži príjemné zaobchádzanie a spoznanie jej potrieb. Odmenou je následné uvoľnenie blokov a napätia aj v tejto oblasti a tým pádom účinnejší efekt dotyčnej relaxačnej služby.