Inteligentné hodinky

Sú hodinky ako hodinky? Doba sa posúva rýchlim krokom a vývoj noviniek s ňou. Dnes sa výrobe moderných hodiniek venujú prevažne firmy zaoberajúce sa výrobou smartfónov. Častokrát pri kúpe nového smartfónu, dostanete takéto SMART hodinky ako darček ku nákupu. Lenže na svetovom trhu sa nachádzajú aj také, ktorých hodnota sa môže vyšplhať aj nad 500 eur.
Denne stretávame ľudí ktorí majú akýsi druh inteligentným hodiniek. A takmer nikto z nich neminul na to viac ako 100 eur. Veď načo vyhadzovať toľko peňazí, keď môžeme mať veľa muziky za málo peňazí. Väčšina takýchto hodiniek má množstvo užitočných funkcii o ktorých ste možno ani nevedeli.inteligentné hodinky.jpg
Tak ako mne, určite aj vám sa stáva, že nevie nájsť svoj mobilný telefón. S inteligentnými hodinkami takýto problém už nemáte pretože obsahujú funkciu, ktorá vám nájde váš telefón za vás. Niektoré majú aj takú funkciu, ktorá vás dovedie pomocou GPS signálu priamo k vášmu mobilu kdekoľvek. Medzi ďalšie veľmi pomocné funkcie patrí prehľad o správach a hovoroch, vďaka čomu už nikdy nezmeškáte dôležitý hovor. Ak by sme chceli telefonovať priamo cez hodinky, budeme si musieť priplatiť za lepšie hodinky ktoré majú vlastný spot pre SIM kartu. Tieto hodinky sú zároveň najlepším priateľom každého športovca. spojenie s telefónom.jpgVäčšina inteligentných hodiniek sú vodotesné, takže sú s vami v každom počasí. Okrem toho, že zaznamenávajú váš počet prejdených krokov za deň, môžete vykonávať veľa iných aktivít, ktoré dokážu hodinky zaznamenať a vyhodnotiť rôzne výsledky o tom, čo táto fyzická aktivita urobila s vašim telom. Veľkým prínosom je taktiež funkcia zaznamenávania spánku, ktorá meria váš spánok a tak sa môžete dozvedieť viac o kvalite vášho spánku. Inteligentné hodinky majú jednoznačne čo ponúknuť aj náročnému užívateľovi. Ja som to vyskúšal a neľutujem. Konečne správna investícia.