Muži a vzťah. Čo skutočne očakávajú?

Základom je vytvoriť domov, kde sa budú cítiť príjemne. A k tomu budú mať každodenný servis. Muži skrátka vyžadujú, aby o nich bolo dokonale postarané. V praxi to znamená navarené, vyžehlené, upratané, bez zbytočných komentárov a ak máte deti, tak aby bolo postarané aj o tie. Nuž, možno sa o nich nehovorí, že sú nároční a komplikovaní, ale chcú toho celkom dosť.
Kvalitný sex. Ten skrátka musí byť, aj keby išlo o život. Niektorí k tomu majú radi aj romantiku, iní idú rovno na vec. Ak však nebude to, môže sa ľahko stať, že vám zdupká za inou. Niekedy sa skrátka prekonajte a doprajte mu, po čom túži. Na oplátku vám dá lásku, bezpečie, dôveru a tí naozaj šikovní vám ešte aj pomôžu s domácimi prácami.objetí.jpg
Obdivujte ho. On skrátka túži byť hrdinom, ktorý zasiahne vždy, ak ho budete potrebovať. Ak sa totiž cíti nepotrební, je zle. Nebuďte teda vždy samostatná, ale ukážte mu aj vašu slabú a zraniteľnú stránku. Nie je pre nich nič krajšie ako to, aby vám mohli pomôcť napríklad aj pri niečom takom, ako je otvorenie kompótu.
Hovorte o veciach nahlas. Nedúfajte, že vám to vyčíta z očí alebo z vašich gest. Ak skrátka niečo od neho chcete, povedzte mu to jasne a stručne. Žiadne omáčky! Muži milujú inštrukcie a niektorí ich aj milujú plniť. Ak ich nemajú, nedôjde im, že by ste ocenili, keby raz za čas išiel na ten nákup potravín s vami.polibek.jpg
Doprajte mu vlastný život. Ak chce ísť na pivo raz za čas s kamarátmi, nevidíme dôvod, aby ste mu to zakazovali. Ak si chce zahrať hru, nech si zahrá. Ak sa niečo nekoná na pravidelnej báze, je to ešte v poriadku. Žiadni chlapi nemajú radi stíhačky a kontrolórky. Organizovať mu život? To hádam nie! To sa rovno môžete rozísť, pretože časom to urobí on a bude to ešte bolestivejšie.
Dnes sme si povedali päť vecí, ktoré naši milovaní hrdinovia od nás žien čakajú. Tak čo myslíte, podobáme sa v niečom, alebo sme naozaj rozdielni vo všetkom?