Revalid ampulky

Rýchla pomoc pri vypadávaní vlasov je jednoznačne zinok. Keď však berieme nejaký vitamínový doplnok alebo teda v tomto prípade zinok, tak musíme rátať s tým, že nástup sa neuskutoční hneď, ale chvíľu to potrvá. Obvykle sú nutné minimálne tri mesiace, aby sme si zmeny všimli, či už na nechtoch alebo na vlasoch.

žena s kávou.jpg

Vlasy sú korunou krásy a preto niet čudo, že ich chceme, čo najkrajšie. Chceme, aby našu hrivu každý miloval, pretože bude bohatá, košatá a nebude mať konkurencie. Alebo aspoň chceme, aby nám tie vlasy, čo máme na hlave vydržali a nepadali dobre že nie v prameňoch. Každá z nás a nielen my dievčatá, ale aj chalani a chlapi chcú mať pekné vlasy a nie kúty na hlavách a podobne. No, vek nezastavíme a v prípade mužov je takéto vypadávanie vlasov už nezvratné.
Ľahká pomoc? Áno!
Keď som sa bola dať česať u kamarátky tak mi povedala, že mám povypadávané miesta na hlave. Trochu som sa zhrozila, pretože takúto vetu by asi nechcel nikto počuť, hoci aj z úst svojej najlepšej kamarátky. Nevie, či sa má za to hanbiť, či za to môže on alebo nie. Bola to ťažká situácia, ale zobrala som ju celkom v pohode a keďže je táto kamarátka sestrička v kožnej ordinácii určite vie o čom hovorí. Rozprávali mi, že k nim chodia s oveľa horšími vlasmi, teda skôr s vypadaním vlasov a oni im potom podľa výsledkov krvi nastavujú optimálnu liečbu. Keďže som mala dosť perné obdobie, tak som sa jej pýtala, či nepozná nejaký voľne predajný doplnok, ktorý by mi pomohol.

time out.jpg

A v tom to povedala: „Áno, jediný, ktorý naozaj pomáha je REVALID AMPULKY do vlasov.“
Objednala som si ho a začala používať. Vzhľadom na vyššiu cenu som si už ďalšie balenie neobjednávala, ale musela som sa uspokojiť s týmto jedným. A naozaj mám pocit, že aj to jedno balenie bolo naozaj účinné. Oproti tým všetkým ostatným doplnkom alebo tabletkám, šampónom je to priam zázrak na vlasy. Jednoznačne odporúčam!