Najlepšie z najlepších- Počítače MSI Aegis

Počítače MSI Aegis sú pravdepodobne jednou z najlepších, a možno najlepšou voľbou v prípade, ak hľadáte silný hardvér a najspoľahlivejší model pre hranie harvérovo náročných hier, pričom tieto budú bežať vo veľmi kvalitnom prevedení bez značných nedostatkov či zbytočných zásekov. Takýto herný PC sa dokonca postará o to, že hry budú bežať vo svojej najlepšej podobe a tým pádom môžu vyzerať lepšie, než ich verzie hrané na dnešných konzolách.
Sú tak určené v prvom rade pre hráčov a respektíve tých, čo sú ochotní investovať do skutočne silného a moderného hardvéru. Takisto už zrejme tušíte, že tieto stolné počítače disponujú grafickou kartou NVIDA GeForce a to konkrétne typom GTX 1070 s operačnou pamäťou 8 GB.

ovladač

Nezaostáva ani procesor siedmej generácie Intel Core i7 Cofee Lake s možnou frekvenciou až na 4,6 Ghz a šiestimi jadrami. Prednastavená frekvencia je nastavená na 3,2 Ghz, čo je však aj tak veľmi slušný a takmer bezkonkurenčný výkon. O ten sa určite postará aj spomenutých 6 jadier.
Vizuálna a grafická stránka, respektíve vizuálny zážitok z hier však nie je jedinou vlastnosťou a spoľahlivým vybavením tohto PC, takisto budete svedkami kvalitného ozvučenia, aké sa postará o výborný zážitok na základe priestorového 3D zvuku a tiež virtuálneho zvuku 7.1. Túto kvalitu do detailov oceníte predovšetkým v prípade, ak používate headset alebo herné slúchadlá.

fantazie

V dnešnej dobe nás však určite zaujíma aj streaming a aplikácie. O nerušené a komfortné live streamovanie sa postará aplikácia Gamecaster, pomocou ktorej môžete nahrávať a vzápätí posielať svoje herné záznamy na najnavštevovanejšie sociálne siete ako Youtube, Ustream, Twitch a iné. Určite oceníte aj aplikáciu Gaming Center, ktorá je vlastne vašim prehľadným užívateľským centrom na zobrazenie a úpravu herných profilov, záznamov výkonu a pod.