Novinka s poriadnou výdržou

Novinka, o ktorej hovoríme, určite stojí za to, aby ste si o nej čo-to prečítali a oboznámili sa s tým, čo prináša. Na mysli máme smartphon so super dlhou výdržou batérie, ostrým HD obrazom a tiež zaujímavým hardvérovým vybavením. Všetci záujemcovia o výkonnejšie telefóny sa mu určite potešia.

konektor

Smartphon OUKITEL K5000 a jeho parametre
Spomínanou novinkou je Smartphon OUKITEL K5000s 5,7 palcovým displejom. Ten už nie je osadený v klasickom rámčeku, a preto na pohľad vyzerá ako menšia verzia s 5,5 palcami, ale to je len optický dojem. FullHD displej má rozlíšenie 1440×720, poteší vás peknými, ostrými farbami a čo je dôležité, je šetrný čo sa týka spotreby energie. Na jeho zadnej strane je umiestnená čítačka odtlačkov, je mimoriadne presná a rýchla. Dizajn smartphona vás určite zaujme, vyrobený je z kvalitných materiálov a kovovej konštrukcie. Patrí k prvým, ktoré vypracovali spôsobom CNC frézovania a na trhu je v ponuke v troch farbách: zlatej, čiernej a modrej.

Batéria s veľkou kapacitou
Súčasné telefóny nás niekedy obťažujú slabou výdržou batérie, treba ich často nabíjať, čo nie je veľmi praktické, ale táto novinka je už vybavená batériou, ktorá vám na jedno nabitie vydrží až 2-3 dni, má kapacitu 5000 mAh a tú minúť v priebehu jedného dňa nie je také ľahké. Dobíjať ju, samozrejme, treba, pomocou nabíjačky s 9V/2Amôže byť nabitá za niekoľko minút. Procesor smartphona je osem jadrový MT6750T a operačná pamäť má 128GB, reálne využiteľných je 122 GB, čo je kapacita, ktorá vám vydrží pri hraní akejkoľvek hry, na rôzne aplikácie, počúvanie hudby nevynímajúc.

call centrum

Kde sa k nemu dostanete a za koľko
Tento telefón sa na trh dostal koncom októbra 2017a jeho cena bola okolo 155 dolárov, no dostupnosť a cena u nás môže byť trocha odlišná. Čas ukáže, či sa OUKITEL K5000uchytí aj na trhu na Slovensku.