Platiť či neplatiť?

Otázka peňazí a platenia účtov je sama o sebe nie práve príjemná téma a množstvo ľudí sa jej ak sa dá vyhýba. Ak už nastane situácia že ste so svojou polovičkou na obede či večeri tak s najväčšou pravdepodobnosťou aj vy patríte k chlapom čo ihneď ak dôjde na platenie siahnu rýchlo a sebavedome do peňaženky. A samozrejme nezabudnete dať sprepitné za ktoré by sa nemusel hanbiť ani milionár. Ale sami si povedzte koľko krát vám to pomohlo dostať vašu vysnenú do postele? Vo všetkých magazínoch sa dočítate že ženu by ste si nemali kupovať a čo myslíte ako sa asi cíti keď za ňu len tak bez rozmyslu zaplatíte? Iné je ak ju pozvete na prvé rande alebo slávite nejakú udalosť. Vtedy je to v poriadku. Ale aby ste zakaždým keď ste spolu iba vy platili, tadiaľ cesta do jej srdca nevedie.
Pár pri stole.png
Sú iba dve typy žien

  • Urazené keď zaplatíš
  • Urazené keď nezaplatíšUrazené keď zaplatíš, a ty chudák nevieš čo si zas a znova urobil? Veď predsa dohodli ste sa na večeri a si chlap. Tak teda platíš. Kamarát, teraz si znova prečítaj druhú vetu. Vidíš tam to dohodli ste sa. A tam to celé začína a končí. Samozrejme keď sa dohodnete tak to platí, a čas od času nieje na škodu ak zaplatí aj ona, dokonca to aj očakáva. Nemá tak pocit že si ju chceš kúpiť alebo vymeniť to že zaplatíš za večeru za to … veď vieš čo. Veľa chlapov ostane doslova zahanbených ak by nezaplatili. Cítia že je to ich povinnosť. Ale povinnosť ešte neznamená že budeš jej bankomat vždy keď dostane chuť na večeru v reštaurácií. Zamilovaný pár pri tanci.png

Urazená keď nezaplatíš. Kamarát tak to si nemal. Hádam si nemyslíš že išla s tebou pre tvoje pekné oči a vyrysovaný hrudník? Nie, ak ste sa dohodli že pôjdete na večeru aspoň čas od času sa očakáva že zaplatí aj ona. Veď ste a predsa dohodli na večeria nie že budeš sponzor večera stále keď bude treba. Od takej ruky preč, tu sa nie je o čom baviť.