Prečo sa už neviem dočkať nového bývania?

Určite to všetci poznáte, keď ste niekde už veľmi dlho a chcete stade odísť. Už sa neviete dočkať okamihu, kedy konečne vypadnete z daného miesta a budete si pánmi samy sebe. Tak to mám aj ja a verím, že sa v tomto článku nájdete aj vy. Preto vám prinášam moje nekončiace dôvody na rýchle odsťahovanie sa:stôl a skrine.jpg

  1. Nikto sa mi nebude toľko starať do života.
  2. Môžem si upratať vtedy, keď ja budem chcieť a nie vtedy, keď si to želá niekto iný.
  3. Svoj čas si budem organizovať podľa seba a nie podľa druhých.
  4. Nikto sa mi nebude starať do toho, či to, čo robím, robím dobre alebo nie.
  5. Keď mi niečo prihorí alebo sa mi niečo nepodarí, nikto o tom nebude vedieť. Iba ten komu o tom poviem.
  6. Jednoducho si budem sama sebe veliť.
  7. Nikto mi nezje moje jedlo. Môžem si to jesť sama, poriadne sa napchávať a nikto iný mi to nezje. Nebudem musieť dané jedlo ani strážiť pred nejakou hladnou kobylkou, ktorá by mi ho pojedla, pretože nikto taký tam nebude.

Jednoducho zariadiť si svoj vlastný život vo vlastnom je to najlepšie, čo môžete urobiť. Nikto nebude pre vás nejakým veliteľom. Môžete si veliť sám. Nemusíte sa zodpovedať niekomu inému. Jedine, keď k vám príde mama na návštevu, tak budete musieť poriadne poupratovať, aby vás nehrešili. Niektorým rodičom na tom záleží viac ako iným. Niektorí prídu len na návšteve a iní na kontrolu.tri bytovky.png Osobne preferujem tých prvých, veď ste dospelá osoba a preto by vás nemusel nikto kontrolovať. Teda rozhodne nemal. Ale vy si stanovíte hranice, za ktoré ich necháte zájsť. Je to len na vás, len si to uvedomte hneď na začiatku, aby ste potom nenariekali, že ste si to nastavili takto zle. Ja by som zhodnotila odsťahovanie sa z domu za jednu z najlepších vecí v živote. Nikdy mi nebolo lepšie ako keď som sa nemusela nikomu spovedať a môžem si robiť čo chcem. A to nie som žiadny výkvet, iba obyčajný človek.