Taštičkové matrace SEGUM pre Vaše zdravie

Vyspelá technológia zasiahla aj do sveta matracov a ich vývoj sa postaral o doposiaľ najžiadanejšie a najpohodlnejšie typy matracov, ktorými sú matrace taštičkové. Tieto matrace sú zložené z taštičkových pružín, ktoré im zabezpečujú mimoriadny komfort a takisto aj vysokú životnosť. Hlavným prvkom celého matraca, ktorý zabezpečuje jeho pevnosť a stabilitu sú špeciálne pružiny, ktoré sú cielene a premyslene uložené tak, aby zabezpečovali komfort celému telu. Matrace SEGUM vyrábame z taštičkových pružín americkej spoločnosti Leggett a Platt, ktorá je svetovou jednotkou vo výrobe taštičkových pružín, môžete sa teda spoľahnúť na skutočnú kvalitu, nepoužívame žiadne napodobeniny.

kvalitný matrac

Každá jedna pružina je zašitá v samostatnom textilnom obale (ako keby vo svojej taštičke), preto sú jedna na druhej nezávislé aj napriek tomu, že sú na bokoch spojené do jedného celku. Vrchná časť pružín je teda veľmi vysoko flexibilná, pretože každá pružina „pracuje“ sama za seba a tým sa najlepšie prispôsobuje tvaru tela a chrbtice, ktorej vytvára optimálnu oporu a vôbec ju nenamáha. U týchto taštičkových matracov platí jedno nepísané pravidlo – čím viac taštičkových pružín obsahujú, tým viac sa zvyšuje ich flexibilita a komfort pri spánku. Dokážu telo udržať v jeho prirodzenej polohe a Vám tým zaručujú skutočne kvalitný spánok, po ktorom sa budete budiť oddýchnutí a svieži. Tieto matrace sú veľmi vhodné aj po stránke zdravotnej – tým že nespôsobujú zbytočné namáhania sa chrbtice a svalov práve naopak, sú im pevnou oporou.

vysoký matrac

Všetci dobre vieme, že bez dobrého a zdraviu prospešného spánku to neide, byť zbytočne podráždený a dolámaný kvôli únave a nekvalitnému spánku už nemusí byť Váš prípad. Za tajomstvom kvalitného spánku stojí väčšinou kvalitný matrac, preto vyberajte taký, ktorý Vám do života prinesie samé benefity. Taštičkové matrace SEGUM sú zárukou, s ktorou budete aj z dlhodobého hľadiska mimoriadne spokojný.