Tlač fotografií za najlepšie ceny

Fotografie sú najlepšou voľbou, ako zhmotniť svoje spomienky a zážitky. Často však ostávajú iba v telefónoch alebo na pamäťových kartách fotoaparátov. Nechce sa nám chodiť po preplnených obchodoch a hľadať fotoslužbu, kde nám fotografie vytlačia rýchlo a za dobré ceny. Práve preto je najvýhodnejšou voľbou tlač fotografií online s dovozom až k vašim dverám. Je to rýchle, jednoduché a časovo nenáročné. Stačí nahrať fotografie do internetového systému, vybrať si požadované množstvo, prevedenie, veľkosti a vyplniť dodacie údaje. Vy sa tak nemusíte nikde zdržovať a všetko pohodlne vybavíte v priebehu pár minút z pohodlia domova.

fotoalbum

Fotkyzababku.sk ponúka lacnú tlač fotografií, špičkovú kvalitu a najmä bezkonkurenčné ceny. Ponúkajú klasickú tlač fotografií, no aj výrobu fotoobrazov. Viete si vybrať z množstva štandardných i nadštandardných veľkostí, dvoch druhov prevedení a tiež aj kvalitu tlače. Všetko je len na vás a vašich preferenciách. Pri tlači klasických fotografií sú na výber dve kvalitatívne prevedenia. Vo verzii standard je použitý kvalitný fotopapier o hmotnosti 200-230 g/m2, zaručená je vysoká kvalita výsledných fotografií, ako aj vysoká farebnosť a sýtosť farieb. A to všetko už od 0,15 eur za kus.

fotografie

Prevedenie premium je typické použitím kvalitného fotopapiera od prémiových výrobcov. Váha fotopapiera je 255-300 g/m2. V tejto verzii je navyše použitá farba Ultrachrome HD, ktorá zaručuje vysokú farbenú sýtosť, živšie odtiene a vysoký kontrast. Fotografie sú tej najlepšej kvality a navyše sú farebne stále, preto je to naozaj večná spomienka. Fotografie premium sú dostupné už od 0,24 eur za kus.

Na výber je široká ponuka rozmerov v triede standard aj premium, fotografie si viete zvoliť vo veľkosti :

  • 9×13 cm
  • 10×15 cm
  • 13×18 cm
  • 15×20 cm
  • 20×30 cm
  • 30×42 cm

Pri väčšom odbere fotografií vám navyše bude poskytnutá aj množstevná zľava. Neváhajte a využite túto skvelú ponuku a urobte si radosť vyvolanými fotkami ešte dnes! Potešte seba alebo svojich blízkych a vyčarujte úsmev na tvári.