Chceš začať podnikať ? Kúp si hotovú s.r.o.!

Spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) sa zakladá zápisom do obchodného registra, ktorému prechádza viacero krokov. Je potrebné absolvovať niekoľko úkonov, ako napríklad podať žiadosti o živnostenské oprávnenie na všetky predmety činností, ktoré chcete vykonávať. Rovnako je potrebné predložiť stanovené právne dokumenty, ktoré by samozrejme mali byť aj správne skoncipované. Nakoniec budete tiež musieť navštíviť úrady, kde s.r.o. zaregustrujete ako je Daňový úrad a v prípade zamestnancov aj Sociálna poisťovňa a podobne.

odovzdávanie dokumnetov

Pokiaľ sa vám toto nechce absolvovať, môžete si nechať firmu založiť za istý poplatok v spoločnosti, ktorá sa podobnou činnosťou zaoberá zaoberá. Ďalšou alternatívou je kúpiť si už hotovú ready made s.r.o.

Predaj sro cena

Cena už hotových sro spoločností sa môže začínať na sume iba 490€. Áno, naozaj počujete dobre ! Stačí kliknúť na link v tomto článku a vybrať si z hotových firiem tú, ktorá vám bude vyhovovať. Nezľaknite sa obchodných názvov, názov sa dá zmeniť. Spoločnosť, ktorá je platcom Dph si môžete kúpiť od 2300€. Najvyššia cena v ponuke je asi 4900€.

podpisovanie dokumnetu

Výhody ready made sro

Pri ready made firmách, ktoré sú zakladané za účelom predaja, teda žiadnu podnikateľskú činnosť ešte nevykonávali, sú mnohé benefity, ktoré vás možno presvedčia, že toto je tá najlepšia cesta pre vás. Spomenúť môžeme tieto:

  1. Nemusíte vyplácať základné imanie (až do 5000€).
  2. Konať môžete hneď po podpísaní zmluvy o prevode podielu.
  3. Môžete si zmeniť názov, pridať predmety činností (toto by malo byť v cene sro).
  4. V cene je aj virtuálne sídlo pre s.r.o. na 3 mesiace zdarma.
  5. Netreba sa trápiť so správnymi právnymi dokumentmi, ktoré budú už pripravené.

Iste sme vás inšpirovali, že hotová firma s.r.o. je naozaj skvelý nápad, ako začať podnikať hneď a bez čakania. Neváhajte získať cez link v tomto článku viacej informácií.