Vonkajšie znaky muža prezradia o ňom jeho charakteristické povahové črty

Ženy sú ako bosorky, myslia si muži a nie sú ďaleko od pravdy, pretože máme schopnosť iba jediným pohľadom na telo opačného pohlavia zistiť o nich zaujímavé skutočnosti, a nemusia nám pritom povedať ani slovo. Ktovie, možno práve v tom sa skrýva úspech niektorých mužov v súboji o srdce ženy.Portrét muža.jpg

Príroda nadelila každému
Každý z nás sa narodil s nejakými telesnými dispozíciami a s nimi nemôžeme urobiť takmer nič, ale mľandravé telo, ochabnuté svaly alebo zásoba tukových vankúšov okolo pása sú faktory, na ktoré žiadna žena nereflektuje. Dobrou správou však je, že na nich môžete popracovať a vylepšiť ich.

Mnoho testosterónu – výrazný ohryzok
Dnes je síce plastická chirurgia na veľmi vysokej úrovni a mnohé nedostatky sa vďaka nej dajú korigovať, no existujú aj proporcie tela, na ktoré sú aj plastickí chirurgovia prikrátki. Mužský ohryzok alebo ušnice sa zatiaľ vymeniť nedajú, a tak vďaka nim dokážeme vyčítať povahu muža. Tak napríklad dlhé uši u chlapov svedčia o ich túžbe po slobode, záväzkom sa zďaleka vyhýbajú a vynikajú vysokým sebavedomím. Opačný prípad, malé ušnice prezrádzajú, že ide o muža spoľahlivého a rodinne založeného. V úvode sme spomínali ohryzok, ak ho má muž veľmi výrazný, symbolizuje množstvo testosterónu v tele, čo má zároveň aj vplyv na sex, a ten si títo chlapi vedia poriadne užiť.Palec mužskej ruky.jpg

Prsty na rukách a palce na nohách
Palce na nohách mužov ženy študujú nie preto, či si ich dôkladne umývajú, hoci to je takisto jeden z faktorov, ale zaujíma ich tvar veľkého palca, podľa ktorého zistia, či má muž vernosť v povahe. O tom ju presvedčí široký palec, ale ak sú všetky jeho prsty malé, má do činenia so záletníkom.
Pozornosti ženy neujdú ani prsty na rukách, no ak sa potom o vás začne akosi viac zaujímať, tak asi ste vlastníkom dlhého prostredníka a veľkého palca, pretože vo vás vidí svedomitého, oddaného a rozhodného chlapa. Muži si na ženách ako prvé všímajú úplne iné prednosti, ale ženy svoj pohľad pri prvom stretnutí zamerajú do očí, potom sú na rade ústa a šírka ramien, nasledujú ruky a ak to situácia dovolí, tak sa pokochajú aj tvarom mužského pozadia.