Ak vám muž povedal tieto tri vety, pravdepodobne má milenku

Reč tela, respektíve jej čítanie, ovládame viac alebo menej všetci. Niekedy nás nevedomky zradí a my o sebe prezradíme viac alebo všetko, čo sme mali v pláne zachovať v tajnosti.Muž a žena na pláži
 
Naučte sa ho „prečítať“
Vo vzťahoch sa častokrát vyskytnú situácie, že jeden z partnerov musí tomu druhému vysvetľovať svoje konanie, a nie vždy to vyznie tak, ako by sme chceli. Ženy rady zisťujú u svojich polovičiek, či ich ešte milujú, či tými kvetmi, ktoré im kúpil, má snahu vyžehliť si nejaký prešľap alebo či jeho slová, ktoré im šepká do ucha sú úprimné alebo ho trápi svedomie, že jej bol či je neverný. Niekedy je dosť ťažké vyznať sa v týchto reakciách, hlavne ak muž reč tela dokonalo zvláda.  „Prečítať ho“ ženám môže robiť veľký problém. Je preto dobré, ak si naštudujete správanie sa muža a jeho spôsob vyjadrovania, ak ho podozrievate z nevery.
 
1.Si taká dobrá
„Miluješ ma až príliš“ a „si veľmi dobrá“ hovorí chlap žene, ak skrýva milenku a pritom sa venuje aj svojej partnerke, no uvedomuje si, že sa s ňou zahráva. Podtón tejto vety hovorí o tom, akoby mu prekážalo, že vy ho milujete a on vás podvádza, aj keď vy o tom vôbec netušíte.
 
2.Vôbec si ťa nezaslúžim
Že si vás nezaslúži je asi najbežnejšia veta, ktorú vysloví muž, ak o partnerku prejavuje malý záujem a trávi s ňou stále menej času. Tvrdí, že si vašu lásku nezaslúži, a tak si našiel popri vás aj inú ženu, ktorá by mu dala príučku ako si vás má vážiť.Elegantný muž
 
3.Tvoje šťastie je pre mňa najdôležitejšie
Nechceme krivdiť žiadnemu mužovi, ale prevažná väčšina z nich myslí hlavne na seba. Z toho vyplýva, že ak gigolo myslí na vaše šťastie, tak vám dáva najavo, že bez neho budete spokojnejšia, lebo je to neperspektívny manžel, človek mnohých tvárí a majetnícky chlap s vlastníckymi pravidlami.
 
Návrh na otvorený vzťah
Debata, ktorú začne na tému otvorených vzťahov, pri ktorej vás nenápadne nabáda na to, aby ste si aj vy našla milenca a hovorí o možnosti spoznať iných sexuálnych partnerov, jasne smeruje k tomu, aby ste mu dali rázne zaucho a vzťah s ním hneď ukončili. Týmito rečami si len  pripravuje pôdu na to, aby legalizoval svoje podvody a nevery.