Dá sa zbohatnúť na binárnych opciách?

Ak sa zaujímate o rôzne spôsoby ako zarobiť netradične, pravdepodobne ste už narazili na binárne opcie. Keď som tento svet objavil ja, z počiatku som k nemu nebol príliš dôverčivý. Po niekoľkých týždňoch skúšania na trenažéri, som ale zistil, že to nemusí byť až taká hlúposť. Samozrejme za predpokladu, že viete kedy skončiť. Tak som to vyskúšal a o moje skúsenosti sa s vami rád podelím.

graf

Čo sú binárne opcie

Nebudem vysvetľovať do hĺbky, ako binárne opcie fungujú, je to na dlho a v podstate zbytočné. Všetko čo potrebujete vedieť je základný princíp. Ide o to, že sledujete napríklad kurz dolára k euru. Na obrazovke vidíte graf ako stúpa, alebo klesá. Vašou úlohou je správne odhadnúť, či bude nad alebo pod zelenou čiarou v danom momente. Ak sa trafíte, zarobíte, ak nie o peniaze prídete. V podstate ide o rovnaký princíp ako pri stávkovaní.

Ide to ale…

Ako som spomenul na začiatku, začal som s trenažérom a to odporúčam aj vám, pretože takto môžete veľa pochopiť. Ďalšie tipovanie bude omnoho jednoduchšie. Asi po mesiaci som si povedal, že to vyskúšam na ostro, keďže mi to celkom išlo. Podarilo sa mi zarobiť dvadsať, neskôr päťdesiat a po niekoľkých mesiacoch aj dvesto eur za deň. lepšie povedané za približne hodinu. Boli však aj dni, kedy som nezarobil ani cent, čo bol v podstate ten lepší prípad, pretože niekedy som o podstatnú časť peňazí prišiel.

internet

Oplatí sa to?

Pokiaľ máte zdravý rozum, tak to určite vyskúšajte. Ja osobne som asi po pol roku prestal, pretože mi to nejako prestalo ísť. Neprišiel som o žiadnu šialenú sumu peňazí. No keď sa na to celé pozriem s odstupom času, tak som toho ani veľa nezarobil. Tento spôsob zarábania by som odporučil tým, ktorý si mesačne chcú prilepšiť o niekoľko desiatok eur. Nesmiete sa ale nechať zlákať na príliš vysoké stávky, lebo môžete v sekunde prísť o všetko.