Na svoj veľký deň pozvite hostí prostredníctvom nápaditých pozvánok

Manželstvo donedávna nebolo pre spoločný život partnerov veľmi dôležité, no v poslednom období akoby si mladí ľudia uvedomovali jeho výhody a začali pribúdať svadby. Dievčatá a mladé ženy tento deň považujú za významný v ich živote, a preto prípravy naň nenechávajú na náhodu, chcú mať všetko pod kontrolou, aby bol ich deň „D“ dokonalý.

couple-559429_1920

Prípravy na svadbu sa začínajú už v deň rozhodnutia o termíne jej konania, je potrebné zabezpečiť obrad v kostole alebo na úrade, rezervovať si sálu na svadobnú hostinu, vybrať šaty a oblek, zostaviť menu, presun svadobčanov a, samozrejme, svadobné pozvánky. Tie sú dôležité, ak chcete svadobné pozvánky pozvať väčší počet hostí, ktorým to potrebujete dať vedieť s časovým predstihom.

Najdôležitejšie je vybrať si spoľahlivého grafika, ktorý ich pre vás vyrobí na zákazku podľa vašich predstáv a návrhov. Na internete nájdete veľa firiem, ktoré sa tomuto venujú a sú schopní vypracovať grafický návrh na posúdenie, aby vzápätí mohli dať pokyn na ich tlač. Každý z nás je iný, máme rozličné predstavy a vkus, niekto má rád klasický typ pozvánky, iní preferujú modernejšie návrhy, retro, folklórne či vtipne ladené, s nádychom luxusu alebo vintage či celkom netradičné. Žiadne požiadavky pre profesionálnych grafikov nie sú problémom, dokážu urobiť aj karikatúru z vašej fotografie či zrealizovať iné kreatívne nápady.

wedding-688924_640

Všetky ozdoby na pozvánkach sú tlačené, nič nie je na nich formou lepenia, takže sa ani nič nemôže odlepiť. Formát má rozmery 10×14,5cm a grafici vám dajú na výber z niekoľkých typov papiera. Vytlačiť pozvánky môžu na obojstranne matnom či lesklom bielom papieri, krémový papier, perleťový snehobiely či biely s imitáciou štruktúry plátna, rozhodnutie je na vás. Vzorky papiera vám dokonca pošlú vopred, aby ste ich videli v skutočnosti, upraviť je možné aj rozmery pozvánky. Ak máte záujem, vyrobia pre vás aj etikety na fľaše, menovky či kartičky na výslužky.