Nerezové zábradlie, ktoré Vás podrží.

Schody sú z architektonického hľadiska známe z dávnej histórie, vždy patrili k majestátnym vstupom do honosných sídiel a zábradlia ešte viac podčiarkovali ich noblesu a eleganciu.

Moderný vzhľad schodov a zábradlí získal nový svieži vzhľad a tzv. chladná krása nerezu určuje dnes dizajn zábradlia a jeho architektúry.

Ponuka zabradlie na schody odráža túto realitu a prináša mnohé inšpirácie vo forme kvalitného nerezového zábradlia a takisto aj možnosti jeho nevšedného využitia.

Nielen na schodoch, ale aj na terasách, balkónoch, pódiách, vyvýšených miestach, historických pamiatkach alebo aj na športoviskách nájdete uplatnenie nerezového zábradlia.

stairs-1054483_640

Je mimoriadne populárne, má veľa výhod medzi ktoré patrí dlhá životnosť, odolnosť voči počasiu, vlhku, teplu ale aj mrazom a udržanie si pôvodného vzhľadu počas dlhého obdobia, čo zákazníci veľmi oceňujú.

Architektonicky je mnoho spôsobov jeho realizácie, buď samostatne alebo v spojení s drevom, so sklom alebo iným kovom, vždy pôsobí elegantne a poskytuje nadčasovosť.

Ak potrebujete a hľadáte avantgardu zvoľte si sklenené výplne, získate nerez v kombinácii so sklom, čo je kombinácia, ktorá upúta, zaujme a vytvorí aj zo staršieho priestoru moderný objekt.

Aj samotný nerez bez doplnkov spĺňa svoju funkčnosť a poskytuje aj estetickú hodnotu, vhodným radením nerezových stĺpikov dokážete vytvoriť estetické a funkčné zábradlie.

stairs-641804_640

Nerez je aj pevný a hutný materiál a ponúkané zábradlie je preto naozaj spoľahlivé a poskytuje očakávanú oporu aj podporu pre všetky vekové kategórie.

Bezpečnosť je splnená certifikátmi kvality, ktoré vyjadrujú kvalitný materiál, splnenie legislatívnych požiadaviek ako napríklad správne rozmiestnenie nerezových prvkov, požadovaná vzdialenosť, výška, umiestnenie pri vstupe a výstupe, pri prechodoch a správne ukotvenie tak, aby zábradlie bolo silné a pevné.

Nájdite si vhodnú inšpiráciu a zrealizujte si kvalitné nerezové zábradlie.