Predávame spoločnosti

Ak potrebujete predať spoločnosť, sme tu pre vás, zameriavame sa na sprostredkovanie predaja. Vysvetlíme vám, ako má vaša firma vyzerať, aby ju bolo možné zaradiť na predaj. Musí spĺňať určité kritéria stanovené zákonom. Nemôže mať nedoriešené pohľadávky a záväzky, takže je nevyhnutné, aby bola označená za firmu účtovne a daňovo čistú. Kupujúci môže mať istotu, že jeho investícia do podnikania je bezproblémová a že mu neprinesie ťažkosti a problémy, ale naštartuje jeho obchodnú činnosť a podnikateľský zisk. Zámerom a cieľom každého podnikania je zisk a prosperita spojená s radosťou z vykonanej práce.

začnite vaše podnikanie

Sro na predaj 41business.com ponúka zoznam firiem, ktoré sú zahrnuté v databáze za účelom ich predaja. Potenciálni zákazníci, ktorí sa z patričných a pochopiteľných dôvodov chcú vyhnúť zakladaniu firiem, si môžu vybrať. Nájdete tu popis jednotlivých firiem. Na našich stránkach nájdete objednávkový formulár, ktorý vyplníte a pošlete. Ostatnú administratívnu prácu, vybavovanie na úradoch, komunikáciu s inštitúciami, vybavíme za vás. Od vás budeme potrebovať úradne overené podpisy na priložených tlačivách. Firma sa stáva vašou v deň zápisu do Obchodného registra, kedy sa začína vaše podnikanie. Firmu si môžete kúpiť s jednotlivými údajmi, tak ako je pripravená na predaj, alebo môžete na základe vášho rozhodnutia požiadať o zmeny. Prevádzame zmeny obchodného mena, sídla, predmetu podnikania, dopĺňame ďalšie predmety podnikania, v prípade, že sa vaše obchodné aktivity týkajú viacerých oblastí a podobne. Neváhajte nás osloviť, vysvetlíme vám ako na to.

cesta za prosperitou

Ďalšou zaujímavou a využívanou možnosťou je predaj firiem, ktoré nikdy nepodnikali a vznikli za účelom uľahčenia práce podnikateľom, ktorí nemôžu a nechcú venovať čas, energiu a peniaze do procesu zakladania spoločnosti. Ready made spoločnosti sú bez histórie, stopercentne pripravené pre vás do niekoľkých dní od uzavretia kúpno-predajnej zmluvy. Je to presne to, čo hľadáte? Tešíme sa na spoluprácu s vami.