Schudnite bez trápenia

Pomysleli ste si niekedy, že chcete na sebe naozaj niečo zmeniť? Koľkí z nás sa pristihli pri tom, že sú so sebou nespokojní? Že by chceli, aby bolo všetko inak? Že by urobili čokoľvek pre to, aby sa cítili lepšie? A koľkí z nás pre to aj skutočne niečo urobili? Veľmi málo. Je ľahké povedať si, že sa chcem zmeniť, ale oveľa ťažšie sa to aj uskutočňuje. Prečo by ste mali so sebou niečo robiť, keď vám váš manžel povie, že vyzeráte dobre? Odpoveď je veľmi jednoduchá.

pomeranč

Urobte niečo len tak a urobte to pre seba
Hovorí sa, že každý sa má starať v prvom rade o seba a je to tak. Platí to nielen v negatívnom slova zmysle, ale hlavne v tom pozitívnom. Položte si otázku. Kto sa bude o vás starať, ak nie vy sama? Ak na sebe chcete niečo zmeniť, postavte sa tomu. Ale najprv si musíte odpovedať na otázku, čo to má byť. Zamyslite sa, čo vám na sebe najviac prekáža. Prvý bod je, že si to musíte priznať. Keď si to priznáte, povedzte to nahlas, len tak sama pre seba.

,,Som nespokojná so svojou váhou.“
Bola takáto vaša odpoveď? Určite veľmi dobre viete, že v tom nie ste sama. Žien, ktorým sa nedarí schudnúť a držia drastické diéty je naozaj stovky. Keď sa im náhodou nejaké to kilo aj podarí odstrániť, dostaví sa jojo efekt a všetko je zrazu naspäť. Viete, aké je účinné riešenie? Najlepšie, čo môžete urobiť a čo vám najviac pomôže sú spaľovače tukov. Len vďaka nim sa zbavíte chuti na jedlo, a teda aj prebytočných kíl. Nemusíte sa báť, žiaden vlčí hlad alebo nočné vyjedanie chladničky sa nekoná. Tento raz je to naozaj. Stačí len, keď to skúsite a uvidíte sama. Zhodiť kilá nebolo nikdy jednoduchšie.

hrozno

Nemusíte sa potiť pri každej kalórii navyše, ktorú do seba počas dňa dáte. Jedze čokoľvek, čo vám príde na chuť. Vtip je práve v tom, že chuť do jedla sa vám proste sama od seba zníži. Teda, nie sama od seba. S malou pomocou od nás.