Služby Orange oživí Liga majstrov zadarmo

Bližiace sa vianočné sviatky sa spoločnosť Orange chystá osviežiť novinkou v ponuke digitálnej televízie s výhodnými podmienkami pre nových zákazníkov.Exkluzívnu stanicu Orange Šport má na svedomí spolupráca Orange so spoločnosťou O2 Czech Republic, tá je výhradným držiteľom kompletných práv na futbalovú Ligu majstrov UEFA na ďalšie tri sezóny na slovenskom aj českom trhu.

fotbal

Jeseň už s novinkami
Už 26. októbra tohto roka sa operátor Orange rozhodol spustiť novinku a chce osloviť zákazníkov s akciovou vianočnou ponukou, ktorá prispeje aj k zmene podmienok vysielania svojej digitálnej televízie. Tou novinkou, o ktorej je reč, je športový kanál Orange Šport, ktorý chce ponúknuť pre nových zákazníkov na 24 mesiacov zadarmo. V súčasnosti už finalizujú novú programovú štruktúru Orange Šport, ktorú doplnia o ďalšie ligové súťaže, formáty a športové prenosy. Súvisiacim krokom je výrazné rozširovanie pokrytia digitálnej televízie Orange TV.

vesnice

Lákadlom je Liga majstrov
Svoju ofenzívu Orange stupňuje voči konkurencii v poskytovaní televízneho vysielania, čo v praxi znamená, že pre zákazníkov pripravil oveľa výhodnejšie podmienky v snahe, aby ich pritiahol k službám, poskytujúcim Orange. Operátor sa rozhodol upraviť ponuku svojej stanice Orange Šport, pre ktorú je hlavným konkurenčným ťahúňom vysielanie Ligy majstrov, pretože sa jedná o športový program, ktorý má vysokú sledovanosť a v ponuke ho má Orange doposiaľ ako jediný na trhu. V aktuálnej sezóne prevzal práva na toto vysielanie od Telekomu. Vďaka kanálu Orange Šport, ktorého vysielanie odštartovalo v priebehu augusta tohto roka a, samozrejme, aj Lige majstrov, mal operátor za cieľ pritiahnuť k sledovaniu televízie ďalších zákazníkov a tým zvýšiť ich počet. Aktuálnou ponukou, ktorou dáva ľuďom dva roky sledovania Orange Športu zadarmo, sa snaží nalákať nových záujemcov o tento TV kanál.

Sledovanie v najvyššej kvalite
Noví zákazníci, ktorí si zakúpia satelitnú alebo optickú televíziu v najvyššom variante Home Premium alebo takisto v strednom variante Home Optimal, platí ponuka dvoch rokov sledovania kanálu bezplatne. Samozrejmosťou bude vysielanie s českým a slovenským komentárom, takisto pribudnú rozhovory, zostrihy zápasov alebo štúdio a ešte mnoho zaujímavého obsahu z rôznych druhov športu. Tento aktraktívny program si zákazníci budú môcť vychutnať nielen na TV, ale aj tablete, smatphone alebo na počítači.