Všetko o krtkovani

Kanalizácia je súčasťou každej domácnosti a tiež sa nachádza vo verejných budov. Ako napríklad nákupne centra, firmy, športové haly. Dôležitá je pre umývadla, sprchy, záchod, vane a bidety. To všetko patrí po pojem kanalizácia. Bez kanalizácia sa tak v dnešnej dobe nezaobídete. Tieto zariadenia využívame skoro každý deň. Sanitné zariadenia sú nenahraditeľnej súčasťou náš ho bežného dňa. Preto je dôležite, aby ste si dávali pozor, čo “odchádza“ do potrubia.

potrubie

Ale, čo keď sa kanalizácia upchá? Vtedy sa je lepšie obrátiť na odborníkov. Rozsah znečistenia potrubia môže byť veľký, a predsa len každá firmy disponuje tou správnou technikou, ktorá túto poruchu dokáže rýchlo odstrániť. A tiež ponúkajú dlhoročnú prax a skúseností, ktoré vám môžu chýbať. Príčinou tohto upchatia sú v prípade umývadla často vlasy, ktoré, keď sa nahromadia tak môžu spôsobiť upchatie kanalizácie. V kuchynskom dreze to môžu byť usadeniny oleja. Kuchynsky drez vedia často potrápiť aj zvyšky jedla. Preto sa neodporúča vyhadzovať takéto vec do drezu. Krtkovanie je účinné čistenie usadenín v kanalizácii. Kanalizácia si občas žiada vyčistenie a do z dôvodu zaseknutia nejakého telesa alebo nahromadenia usadenín. Navyše takáto činnosť je dostatočne rýchle trvá okolo 30 min.

kanilizácia

Pohybom elektromechanického telesa vám zariadenie pomôže vyčistiť aj zatvrdnuté nánosy, ktoré blokujú vaše potrubie. Špirály, ktoré sa používajú na prerazenie sú vymeniteľné takže sa dokážu nastaviť individuálne na každé potrubie. Dostane sa takmer všade a nerobia mu problém ani hlbšie rúry a usadeniny. Krtkovanie cena sa líši od rozmerov potrubia a taktiež od stavu vašej kanalizácie. Cena: výjazd znamená, kde sa kanalizácia nachádza a koľko je kilometrov vzdialená, manipulačné náklady, výmena ak je potrebné vymeniť nejaký komponent, čistenie kanalizácii.